JUMP Akrobatyka - JUMPCITY Gdynia

JUMP Akrobatyka

Zwykle podskoki to dla Ciebie za mało?
Nadszedł czas by w efektowny sposób stawić czoła grawitacji!

Nasza kadra przygotowała specjalny program szkoleniowy żebyś mógł bezpiecznie krok po kroku nauczyć się podstawowych ewolucji akrobatycznych takich jak salta, fiflaki , twisty i wiele innych. Przekraczaj granice, naucz się kontrolowania swojego ciała i opanowania psychicznego w sytuacjach ekstremalnych. Poczuj się jak w prawdziwym filmie akcji !

Uwaga, grupy maksymalnie 10 osób. Rezerwacja miejsca gwarantuje możliwośc uczestnictwa, nie zwlekaj zarezerwuj miejsce przez formularz poniżej lub telefonicznie.

Zajęcia trwają 120 minut

Chcesz nauczyć się salta pod okiem trenera? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

 

Zajęcia prowadzi:

Kacper Dymiński - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kacper Dymiński

Student AWFiS w Gdańsku. Od 2003 roku trenuje kickboxing i karate, w którym posiada czarny pas. Brał udział w zawodach nie tylko na scenie ogólnopolskiej, ale również międzynarodowej. Poza sztukami walki jego kolejną pasją jest wyczynowa jazda na rolkach.
W JUMPCITY pracuje od połowy 2016 roku, a jego przygoda z akrobatyką narodziła się od chęci nauki nowych trików. Jego pozytywne usposobienie oraz cierpliwość sprawiają, że jest trenerem, z którym nauka akrobacji to nie tylko solidny trening, ale i świetna zabawa.

Kamil Odalski - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kamil Odalski

Jeden z trenerów, który zrobił największy postęp w przeciągu ostatniego roku. W JUMPCITY pracuje od czerwca 2015 roku, jednak od dziecka związany był ze sportem - pływanie, strzelectwo, siatkówka. W wolnych chwilach uprawia wyczynową jazdę na rowerze. Jego ulubionym i najbardziej dopracowanym elementem akrobatycznym jest śruba. Doceniany za jego merytoryczność oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

#skaczemyzradości tm