Kontakt - JUMPCITY Gdynia

Masz pytania? - napisz do nas

Park Trampolin JUMPCITY

To miejsce, w którym na 2 000 m2 spełniamy marzenia o lataniu.

Zapraszamy codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

Zapraszamy
ul. Tadeusza Wendy 7/9 81-341, Gdynia
tel: 58 380 07 70
mail: gdynia@jumpcity.pl

Baner reklamowy Jumpcity informujący, że w wakacje w JumpCity tylko 399zł za 5 dni.

Dla prasy

Materiały prasowe oraz elementy identyfikacji wizualnej otrzymają Państwo po kontakcie z działem marketingu: marketing@jumpcity.pl.

Formularz kontaktowy

Zapoznaj się z naszym FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na większość pytań. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi napisz do nas.  Pytania i odpowiedzi

  Czy można skakać boso?
  Nie, każda osoba korzystająca z trampolin w JUMPCITY zobowiązana jest do założenia specjalnych skarpet z silikonową powierzchnią antypoślizgową (JUMP skarpetki), które zapewniają bezpieczną zabawę. Skarpetki należy kupić w recepcji JUMPCITY.
  Czy jest gdzie się przebrać?
  Tak, mamy szatnie i bezpłatne szafki, do których można schować swoje rzeczy. W JUMPCITY są też dostępne prysznice oraz suszarki do włosów.
  W co najlepiej się ubrać?
  Zalecamy ubranie sportowe. Jeśli jest lato, to ubierz się jak najlżej - krótkie spodenki, koszulka na ramiączkach - ma być wygodnie. Skakanie bez koszulki jest zabronione!
  Czy jest coś, o czym warto pamiętać podczas skakania?
  Opróżnij kieszenie ze wszystkiego, zwłaszcza z rzeczy wartościowych (klucze, telefony, dokumenty). Warto mieć przy sobie coś do picia, najlepiej wodę (można kupić ją również u nas). Jeśli masz długie włosy, najwygodniej jest je związać.
  Czy w JUMPCITY jest ktoś, kto wytłumaczy mi jak zrobić salto lub inną akrobację?
  Tak, w parku są zawsze obecni trenerzy, którzy służą pomocą każdemu z naszych Gości. Można ich rozpoznać po koszulkach z logo JUMPCITY i napisem TRENER.
  Nie mam ukończonych 18 lat, ale przychodzę z pełnoletnim kolegą/koleżanką - czy muszę mieć wtedy zgodę rodzica?
  Tak, osoby nie mające ukończonych 18 lat muszą mieć ze sobą zgodę podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego (jest ona do pobrania na naszej stronie).
  Czy opiekun musi wchodzić z dzieckiem na trampoliny?
  Dzieciom w wieku 3-7 lat opiekun musi asystować na trampolinach. Jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat opiekun musi przebywać na terenie obiektu, lecz nie musi skakać na trampolinach. Osoby w wieku 13-18 lat mogą korzystać z parku trampolin samodzielnie, jednak za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
  Czy jeśli raz już dałem zgodę rodzica, muszę przynosić ją za każdym razem gdy przychodzę skakać?
  Nie. Zgoda jest bezterminowa.
  Czy można używać sprzętów typu BMX i deski na trampolinach?
  Tak, jednak można używać wyłącznie sprzętu, który jest na stanie naszego parku trampolin. O udostępnienie sprzętu poproś trenera.
  Czy można zagrać w zbijaka kiedy się chce?
  Tak, jeżeli arena do zbijaka jest w tym momencie wolna i zbierzesz grupę do gry, możesz poprosić trenera o udostępnienie piłek. Pamiętaj tylko, by oddać je trenerowi, gdy grupa skończy grę.
  Czy obowiązuje u Was karta Multisport?
  Niestety nie i nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy będzie obowiązywać. Jeśli sytuacja się zmieni, na pewno poinformujemy o tym na stronie.
  Czy muszę zapisywać się na zajęcia Fitness, Workout lub Akrobatykę?
  Tak, należy zapisać się, by mieć gwarancję wejścia na zajęcia. Zapisy przyjmujemy telefonicznie, na miejscu w naszym parku lub poprzez zgłoszenie mailowe.
  Czym różnią się trampoliny białe od czarnych?
  Trampoliny białe to trampoliny sportowe, które są wykonane z innego, bardziej elastycznego włókna. Dzięki temu znacznie wyżej wybijają i są polecane dla osób, które mają doświadczenie w skakaniu na trampolinach.
  Czy można płacić kartą?
  Tak.
  Czy mogę wziąć udział w zajęciach z Akrobatyki jeśli nie potrafię wykonywać jeszcze żadnych akrobacji?
  Tak, możesz zapisać się do grupy początkującej, w której nauczymy Cię akrobacji od podstaw.
  W jakich godzinach otwarte jest JUMPCITY?
  Standardowe godziny otwarcia to 10:00-20:00. Zalecamy, aby przed wizytą sprawdzić aktualne godziny otwarcia – zwłaszcza w okresie świątecznym.
  Czy w JUMPCITY jest bezpiecznie?
  W Parku Trampolin JUMPCITY każdego dnia przestrzegamy restrykcyjnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa naszych Gości. Przejawia się to zarówno w codziennej dbałości o stan sprzętu sportowego i trampolin, jak i w doborze odpowiednich pracowników.
  Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje sportowe, a wszyscy pracownicy przeszkoleni są z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
  #skaczemyzradości tm