JUMP Zajęcia - JUMPCITY Gdynia

zajęcia
w jumpcity

Zwykłe, rekreacyjne skakanie już Ci się znudziło? Chcesz czegoś więcej? Mamy to czego szukasz. Oferta zajęć w JUMPCITY łączy intensywne treningi pod okiem doświadczonej kadry trenerów
 z doskonałą zabawą na trampolinach. Odważ się zrobić coś innego i wybierz zajęcia dla siebie.


zobacz regulamin

sprawdź zajęcia: junior kalistenika workout fitness

najlepsza zabawa
najlepsza zabawa bezpieczeństwo wykwalifikowana kadra

junior

Wyskocz z nudy!

JUMPCITY Junior są to zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z małymi sportowcami, dzięki czemu zabawa z nimi jest tak fajna!

Zajęcia mają formę gier i zabaw prowadzonych na całym terenie parku trampolin. JUMPCITY Junior uczy pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

w każdy czwartek od 17:00

kalistenika

Odkryj drzemiącą w Tobie moc

Kalistenika w JUMPCITY to trening siłowy oparty w głównej mierze na ćwiczeniach z użyciem masy ciała. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie programu treningowego pod niemal każdą dyscyplinę. Dodatkowym atutem jest, możliwa dzięki bogatej infrastrukturze parku JUMPCITY, nauka elementów gimnastycznych, które towarzyszą kalistenice.

Budowanie ogromnej siły funkcjonalnej w stosunku do masy swojego ciała to główna zaleta tego treningu.

workout

Maksymalizuj efekty treningu!

JUMP Workout to zajęcia właśnie dla Ciebie! Ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, poprawa wydolności, szybkości oraz siły to główne zalety tego rewolucyjnego treningu.

Mocny, intensywny trening na trampolinach, oparty na zmiennym tempie oraz z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz łączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi.

w każdy czwartek od 18:00

fitness

Spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie.

harmonogram zajęć

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
------junior
17:00
--
------workout
18:00
--
poniedziałek ----
wtorek ----
środa ----
czwartek junior
17:00
workout
18:00
piątek ----

chcesz dowiedzieć się więcej o zajęciach?

napisz do nas maila na (gdynia@jumpcity.pl) lub zapytaj o szczegóły w recepcji parku.

#skaczemyzradości tm