JUMP Workout - JUMPCITY Gdynia

JUMP Workout

Jesteś znużony mozolnym joggingiem na bieżni czy jazdą na rowerze stacjonarnym?
Maksymalizuj efekty treningu z JUMPCITY!

JUMP Workout to zajęcia właśnie dla Ciebie! Ekstremalne spalanie tkanki tłuszczowej, wysmuklenie sylwetki, poprawa wydolności, szybkości, siły oraz EKSPLOZJA ENDORFIN to główne zalety tego rewolucyjnego treningu.

Mocny, intensywny trening na trampolinach, oparty na zmiennym tempie oraz z wykorzystaniem profesjalnego sprzętu, umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz łączenie ćwiczeń aerobowych z siłowymi.


Zajęcia JUMP Workout przygotowują do biegów z cyklu RUNMAGEDDON!
Runmageddon jest to wyścig na ekstremalnym torze przeszkód na którym czekają na startujących takie przeszkody do pokonania jak błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Jest to jedyna na świecie impreza z takim zagęszczeniem przeszkód i tak ciekawą trasą!

Runmageddon wymaga kompleksowego przygotowania fizycznego i dużego hartu ducha. Aby pokonać przeszkody na trasie nie wystarczy tylko umiejętność biegania, trzeba rozwijać swoją siłę na wszystkich płaszczyznach.

Zajęcia trwają 60 minut

 

Zajęcia prowadzi:

Sebastian Młynarkiewicz

Student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Trener personalny. Ze sportem jest związany od najmłodszych lat. Już od szkoły podstawowej trenował piłkę siatkową, osiągając przy tym liczne sukcesy na szczeblu ogólnopolskim jak i międzynarodowym.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach


Chcesz poprawić swoją muskulaturę lub po prostu zacząć ćwiczyć a masz już dość klasycznych siłowni? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

#skaczemyzradości tm