JUMP WF - JUMPCITY Gdynia
Dzieci skaczące w JUMPCITY Wlepka stop zwolnieniom z WF
Dzieci skaczące w JUMPCITY

lekcja WF

Zabierz swoją klasę
i wygraj nagrody!
Dowiedz się więcej

najlepsza zabawa

bezpieczeństwo

wykwalifikowana kadra

JUMP WF

Zbierz min. 12 osób i baw się z nami pod okiem naszego trenera. Zadbamy o wasze bezpieczeństwo i najlepszą zabawę, połączoną z odpowiednią dawką zdrowego ruchu!

Jakie są zalety lekcji WF w JUMPCITY?

Podczas lekcji WF w JUMPCITY w wyjątkowy sposób rozwijana jest koordynacja i ogólna sprawność ruchowa. Skakanie na trampolinach nie nadwyręża stawów oraz chroni przed wadami postawy. Co więcej, dzięki indywidualnie skonstruowanemu programowi zajęć, lekcja WF na długo pozostanie w waszej pamięci!Aby zarezerwować wyjątkową lekcję WF w JUMPCITY dla swojej klasy zadzwoń lub napisz do nas na adres mailowy gdynia@jumpcity.plCzas Cena
60/min 30 zł/osoba

UWAGA: Rezerwacje na zajęcia dokonujemy od poniedziałku do piątku do godziny 16:00 (ostatnia lekcja WF rozpoczyna się o godzinie 15:00). Do ceny zajęć należy doliczyć koszt skarpetek antypoślizgowych w cenie 7 zł/para.

Bezpieczeństwo

Na straży bezpieczeństwa w parku stoją nasi animatorzy, którzy zawsze grzecznie ale stanowczo reagują na niebezpieczne zachowania uczestników zabawy. Jesteśmy w stanie aktywnie przeciwdziałać występowaniu niebezpiecznych sytuacji dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników JUMPCITY w pracy z dziećmi. Elementem, który bezpośrednio wpływa na poziom bezpieczeństwa uczestników zabawy na trampolinach są skarpetki antypoślizgowe. Wykonane z wysokogatunkowej bawełny, wzmocnione ściągaczami i z super trwałą silikonową podeszwą zapewniają doskonałą przyczepność, która jest gwarancją bezpieczeństwa w JUMPCITY.
Więcej informacji o JUMP skarpetkach na stronieDla nauczycieli

Każdy nauczyciel lub opiekun, który przyjdzie ze swoją klasą na lekcję WF w JUMPCITY otrzyma naszą pyszną, świeżo mieloną kawę lub herbatę (kilka rodzajów do wyboru).

Zajęcia WF organizowane są dla dzieci od 6 roku życia. Rezerwacji należy dokonać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Pobierz listę obecności na zajęcia WF


Zarezerwować wyjątkową lekcję WF w JUMPCITY

58 380 07 70 lub napisz
#skaczemyzradości tm