JUMP Junior - JUMPCITY Gdynia

JUMP Junior

Pierwsze kroki na trampolinach - dodatkowe zajęcia dla dzieci!

JUMPCITY Junior są to zajęcia pozaszkolne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, w wieku od 6 do 12 lat. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z małymi sportowcami, dzięki czemu zabawa z nimi jest tak fajna! Wykorzystując trampoliny rozbawiamy dzieciaki, jednocześnie dostarczając im solidną dawkę zdrowego ruchu. Ćwiczenia na trampolinach przyczyniają się do rozwoju psychosomatycznego dziecka oraz do poprawy ogólnej kondycji fizycznej, bez obciążania stawów!

 
 

Sprawdź rodzaje zajęćJUMPCITY Junior - Fun

Polecane dla: dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na trampolinach i szukają fajnej zabawy w grupie rówieśników.

Zajęcia dodatkowe mają formę gier i zabaw prowadzonych na 2000m2 trampolin. JUMPCITY Junior Fun uczą pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

Dbając o Wasze bezpieczeństwo, nasz instruktor oceni czy dzieci posiadają odpowiednie umiejętności by brać udział w zajęciach sportowych.Zajęcia prowadzi:

zajęcia-dla-dzieci

Paweł Wojsznis

Student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od dziecka związany ze sportem. Instruktor ćwiczeń siłowych, posiadający V stopień uczniowski w kick-boxingu. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży.


JUMPCITY Junior - Akrobatyka

Polecane dla: dzieci, które czują się już pewnie na trampolinach i szukają zajęć w formie warsztatów akrobatycznych, uczących prawidłowego wykonywania ewolucji.

Zajęcia pozaszkolne mają formę treningu akrobatycznego, przeplatanego grami i zabawami, rozwijającymi siłę oraz gibkość dziecka. Zajęcia JUMPCITY Junior Akrobatyka zapewniają rozwój dziecka pod kątem koordynacji ruchowej oraz ogólnej sprawności. Ten rodzaj ćwiczeń uczy pewności siebie i przełamywania bariery strachu oraz kształtuje prawidłową postawę ciała.Zajęcia prowadzi:

Kacper Dymiński - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kacper Dymiński

Student AWFiS w Gdańsku. Od 2003 roku trenuje kickboxing i karate, w którym posiada czarny pas. Brał udział w zawodach nie tylko na scenie ogólnopolskiej, ale również międzynarodowej. Poza sztukami walki jego kolejną pasją jest wyczynowa jazda na rolkach. W JUMPCITY pracuje od połowy 2016 roku, a jego przygoda z akrobatyką narodziła się od chęci nauki nowych trików. Jego pozytywne usposobienie oraz cierpliwość sprawiają, że jest trenerem, z którym nauka akrobacji to nie tylko solidny trening, ale i świetna zabawa.

Kamil Odalski - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kamil Odalski

Jeden z trenerów, który zrobił największy postęp w przeciągu ostatniego roku. W JUMPCITY pracuje od czerwca 2015 roku, jednak od dziecka związany był ze sportem - pływanie, strzelectwo, siatkówka. W wolnych chwilach uprawia wyczynową jazdę na rowerze.
Jego ulubionym i najbardziej dopracowanym elementem akrobatycznym jest śruba. Doceniany za jego merytoryczność oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć.

Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

Ćwiczenia

Wszystkie ćwiczenia wykonywane są pod okiem instruktora, co zapewnia dzieciom maksymalne bezpieczeństwo i frajdę z wykonywanych ćwiczeń. Każde zajęcia dodatkowe w JUMPCITY rozpoczynają się od niezbędnej rozgrzewki oraz zapoznania się z nowymi uczestnikami.

#skaczemyzradości tm