JUMP Fitness - JUMPCITY Gdynia

JUMP Fitness

Masz mało czasu i brakuje Ci ruchu?
Spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni.

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie. Trening na trampolinach to nie tylko wysiłek fizyczne, ale również super zabawa!

Zajęcia trwają 60 minut

Chcesz poprawić kondycję i spróbować fitnessu w zupełnie nowym wydaniu, jakiego w Polsce jeszcze nie było? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

 

Zajęcia prowadzi:

Oliwia Sichau - prowadząca zajęcia fitness w JumpCity

Oliwia Sichau

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Instruktorka żeglarstwa oraz fitness - nowoczesnej formy gimnastyki. Od dziecka związana ze sportem. Przez ponad 10 lat profesjonalnie zajmowała się tańcem. Akrobatyka jest jej największą pasją.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

#skaczemyzradości tm