JUMP Junior - JUMPCITY Gdynia

JUMP Junior

Pierwsze kroki na trampolinach - dodatkowe zajęcia dla dzieci!

JUMPCITY Junior są to zajęcia pozaszkolne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, w wieku od 6 do 12 lat. Nasi wykwalifikowani trenerzy posiadają doświadczenie w pracy z małymi sportowcami, dzięki czemu zabawa z nimi jest tak fajna! Wykorzystując trampoliny rozbawiamy dzieciaki, jednocześnie dostarczając im solidną dawkę zdrowego ruchu. Ćwiczenia na trampolinach przyczyniają się do rozwoju psychosomatycznego dziecka oraz do poprawy ogólnej kondycji fizycznej, bez obciążania stawów!

 
 

Sprawdź rodzaje zajęćJUMPCITY Junior - Fun

Polecane dla: dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na trampolinach i szukają fajnej zabawy w grupie rówieśników.

Zajęcia dodatkowe mają formę gier i zabaw prowadzonych na 2000m2 trampolin. JUMPCITY Junior Fun uczą pracy i kooperacji w grupie, inteligencji emocjonalnej w trakcie rywalizacji oraz budowania relacji i więzi z innymi dziećmi.

Dbając o Wasze bezpieczeństwo, nasz instruktor oceni czy dzieci posiadają odpowiednie umiejętności by brać udział w zajęciach sportowych.Zajęcia prowadzi:

zajęcia-dla-dzieci

Paweł Wojsznis

Student Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od dziecka związany ze sportem. Instruktor ćwiczeń siłowych, posiadający V stopień uczniowski w kick-boxingu. Od wielu lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Terminy zajęć

Czas trwania: 60 min.

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
18:00 - 19:00 18:00 - 19:00

*ważne od 7 listopada 2016

Cennik

Pojedyncze
wejście
Karnet
4 wejść
Karnet
6 wejść
40zł 120zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 30zł. Ważność: 45 dni.
150zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 25zł. Ważność: 45 dni.

JUMPCITY Junior - Akrobatyka

Polecane dla: dzieci, które czują się już pewnie na trampolinach i szukają zajęć w formie warsztatów akrobatycznych, uczących prawidłowego wykonywania ewolucji.

Zajęcia pozaszkolne mają formę treningu akrobatycznego, przeplatanego grami i zabawami, rozwijającymi siłę oraz gibkość dziecka. Zajęcia JUMPCITY Junior Akrobatyka zapewniają rozwój dziecka pod kątem koordynacji ruchowej oraz ogólnej sprawności. Ten rodzaj ćwiczeń uczy pewności siebie i przełamywania bariery strachu oraz kształtuje prawidłową postawę ciała.Zajęcia prowadzi:

dodatkowe-zajęcia

Maciej Neczaj

Student fizjoterapii, który od ponad 10 lat związany jest z ewolucjami powietrznymi. Ma za sobą dziesiątki występów na scenie teatralnej i akrobatycznej. Specjalizuje się w Trickingu, czyli pokazowej formie, która zawiera w sobie akrobacje, taniec oraz sztuki walki.

Terminy zajęć

Czas trwania: 120 min.

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
18:00 - 20:00 19:00 - 21:00

*ważne od 7 listopada 2016

Cennik

Pojedyncze
wejście
Karnet
4 wejść
Karnet
6 wejść
60zł 200zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 50zł. Ważność: 30 dni.
240zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 40zł. Ważność: 30 dni.

Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

Koszt skarpetek: 5 zł (przy zakupie dowolnego karnetu - skarpetki gratis)
Więcej informacji o JUMP skarpetkach na stronie.

Ćwiczenia

Wszystkie ćwiczenia wykonywane są pod okiem instruktora, co zapewnia dzieciom maksymalne bezpieczeństwo i frajdę z wykonywanych ćwiczeń. Każde zajęcia dodatkowe w JUMPCITY rozpoczynają się od niezbędnej rozgrzewki oraz zapoznania się z nowymi uczestnikami.

#skaczemyzradości tm