JUMP Fitness - JUMPCITY Gdynia

W okresie wakacyjnym (od 1 lipca do 17 września) nie prowadzimy zajęć zorganizowanych.

Zapraszamy do kupna biletu na indywidualne skakanie.
Chciałbyś dołączyć do grupy i trenować razem z nami? Napisz maila na esichau@jumpcity.pl i jako pierwszy dowiedz się o starcie nowej grupy.

JUMP Fitness

Masz mało czasu i brakuje Ci ruchu?
Spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni.

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie. Trening na trampolinach to nie tylko wysiłek fizyczne, ale również super zabawa!

Zajęcia trwają 60 minut

Cennik

cennik
25zł/os

Płatność tylko na miejscu w recepcji przed rozpoczęciem zajęć.

W celu rezerwacji miejsca na zajęcia dodatkowo prosimy o mailowy kontakt z recepcją parku: rezerwacja@jumpcity.pl

Chcesz poprawić kondycję i spróbować fitnessu w zupełnie nowym wydaniu, jakiego w Polsce jeszcze nie było? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

 

Zajęcia prowadzi:

Oliwia Sichau - prowadząca zajęcia fitness w JumpCity

Oliwia Sichau

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Instruktorka żeglarstwa oraz fitness - nowoczesnej formy gimnastyki. Od dziecka związana ze sportem. Przez ponad 10 lat profesjonalnie zajmowała się tańcem. Akrobatyka jest jej największą pasją.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

Terminy zajęć

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
20:00 - 21:00 19:00 - 20:00

Chciałbyś dołączyć do grupy i trenować razem z nami? Napisz maila na esichau@jumpcity.pl i jako pierwszy dowiedz się o starcie nowej grupy.

#skaczemyzradości tm