JUMP Fitness - JUMPCITY Gdynia

JUMP Fitness

Masz mało czasu i brakuje Ci ruchu?
Spal 1000 kalorii w godzinę!

JUMP Fitness to zajęcia o średniej intensywności, łączące podstawowe ćwiczenia gimnastyczne i aerobik. Modelują sylwetkę, poprzez ujędrnianie i uelastycznienie ciała, znacznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz przyczyniają się do poprawy kondycji i siły mięśni.

Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu trampolin, trening ten nie obciąża stawów. Jest przyjemny, łatwy i efektywny dla osób na każdym poziomie sprawności fizycznej oraz w każdym wieku! Stanowi mocną dawkę energii i znacznie poprawia samopoczucie. Trening na trampolinach to nie tylko wysiłek fizyczne, ale również super zabawa!

Zajęcia trwają 60 minut

Cennik

Pojedyncze
wejście
Karnet
4 wejść
Karnet
8 wejść
40zł/wejście 120zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 30zł. Ważność: 45 dni.
200zł

koszt pojedynczego wejścia wyniesie 25zł. Ważność: 45 dni.

Chcesz poprawić kondycję i spróbować fitnessu w zupełnie nowym wydaniu, jakiego w Polsce jeszcze nie było? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

 

Zajęcia prowadzi:

Ewa Sichau

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Ma na swoim koncie 10 letnie doświadczenie w ulicznych stylach tańca. Instruktorka fitness specjalizująca się w ćwiczeniach mięśni dna miednicy. Swoje doświadczenie wykorzystuje w trakcie prowadzenia zajęć fitness na trampolinach. Pełna pozytywnej energii lecz wymagająca trenerka, która potrafi zmobilizować do ciężkiej pracy.

Oliwia Sichau

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Instruktorka żeglarstwa oraz fitness - nowoczesnej formy gimnastyki. Od dziecka związana ze sportem. Przez ponad 10 lat profesjonalnie zajmowała się tańcem. Akrobatyka jest jej największą pasją.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

Koszt skarpetek: 5 zł (przy zakupie dowolnego karnetu - skarpetki gratis)
Więcej informacji o JUMP skarpetkach na stronie.

Terminy zajęć

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
20:00 - 21:00 19:00 - 20:00

*ważne od 7 listopada 2016

#skaczemyzradości tm