JUMP Akrobatyka - JUMPCITY Gdynia

W okresie wakacyjnym (od 1 lipca do 17 września) nie prowadzimy zajęć zorganizowanych.

Zapraszamy do kupna biletu na indywidualne skakanie.
Chciałbyś dołączyć do grupy i trenować razem z nami? Napisz maila na esichau@jumpcity.pl i jako pierwszy dowiedz się o starcie nowej grupy.

JUMP Akrobatyka

Zwykle podskoki to dla Ciebie za mało?
Nadszedł czas by w efektowny sposób stawić czoła grawitacji!

Nasza kadra przygotowała specjalny program szkoleniowy żebyś mógł bezpiecznie krok po kroku nauczyć się podstawowych ewolucji akrobatycznych takich jak salta, fiflaki , twisty i wiele innych. Przekraczaj granice, naucz się kontrolowania swojego ciała i opanowania psychicznego w sytuacjach ekstremalnych. Poczuj się jak w prawdziwym filmie akcji !

Uwaga, grupy maksymalnie 10 osób. Rezerwacja miejsca gwarantuje możliwośc uczestnictwa, nie zwlekaj zarezerwuj miejsce przez formularz poniżej lub telefonicznie.

Zajęcia trwają 120 minut

Cennik

cennik
40zł/os

Płatność tylko na miejscu w recepcji przed rozpoczęciem zajęć.

W celu rezerwacji miejsca na zajęcia dodatkowo prosimy o mailowy kontakt z recepcją parku: rezerwacja@jumpcity.pl

Chcesz nauczyć się salta pod okiem trenera? Już dziś zarezerwuj swój trening indywidualny w JUMPCITY!

TRENING INDYWIDUALNY

 

Zajęcia prowadzi:

Kacper Dymiński - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kacper Dymiński

Student AWFiS w Gdańsku. Od 2003 roku trenuje kickboxing i karate, w którym posiada czarny pas. Brał udział w zawodach nie tylko na scenie ogólnopolskiej, ale również międzynarodowej. Poza sztukami walki jego kolejną pasją jest wyczynowa jazda na rolkach.
W JUMPCITY pracuje od połowy 2016 roku, a jego przygoda z akrobatyką narodziła się od chęci nauki nowych trików. Jego pozytywne usposobienie oraz cierpliwość sprawiają, że jest trenerem, z którym nauka akrobacji to nie tylko solidny trening, ale i świetna zabawa.

Kamil Odalski - prowadzący zajęcia akrobatyczne w JumpCity

Kamil Odalski

Jeden z trenerów, który zrobił największy postęp w przeciągu ostatniego roku. W JUMPCITY pracuje od czerwca 2015 roku, jednak od dziecka związany był ze sportem - pływanie, strzelectwo, siatkówka. W wolnych chwilach uprawia wyczynową jazdę na rowerze. Jego ulubionym i najbardziej dopracowanym elementem akrobatycznym jest śruba. Doceniany za jego merytoryczność oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć.


Bezpieczeństwo: skaczemy w JUMP skarpetkach

Terminy zajęć

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
19:00 - 21:00 19:00 - 21:00

Chciałbyś dołączyć do grupy i trenować razem z nami? Napisz maila na esichau@jumpcity.pl i jako pierwszy dowiedz się o starcie nowej grupy.

Chcesz przyjść pierwszy raz? Polecamy zajęcia w niedzielę
o godzinie 19:00 - grupa podstawowa.

#skaczemyzradości tm